Doe mee met de #VolleybalLEEFT Challenges!

Samen met alle volleybalverenigingen in West-Friesland organiseren we Volleybal LEEFT.

In deze volleyballoze tijden is het belangrijk om iedereen te laten weten dat we volleyballers zijn, dat we niet kunnen wachten tot we weer met elkaar mogen volleyballen en bovenal dat volleybal LEEFT!  En dat gaan we doen, SAMEN!

Elke zaterdag tot de zomervakantie wordt er op de Instagram & Facebook pagina van ‘Volleybal LEEFT’ een nieuwe Volleybal Challenge geplaatst. Dit zijn kleine challenges die iedereen met een volleybal thuis kan uitvoeren. Dit zijn challenges waar iedereen thuis een video van kan maken. Die video’s gaan we massaal posten onder de hashtag #VolleybalLEEFT. En van al deze video’s wordt elke vrijdag een compilatievideo geplaatst die op alle vereniging pagina’s gedeeld wordt. Zo laten we aan heel Nederland zien dat volleybal LEEFT!

Doe met ons mee!

Samen laten we zien wat ons verbindt, VOLLEYBAL!!

Meer informatie:

Compilatie challenge 1

Compilatie challenge 2:

Compilatie challenge 3:

Compilatie challenge 4:

Compilatie challenge 5:

Compilatie challenge 6:

Compilatie challenge 7

Compilatie challenge 8

Compilatie Challenge 9

 

Alle challenges:

 

Facebook: https://www.facebook.com/VolleybalLEEFT/videos/1459945487518542/

Instagram: https://www.instagram.com/p/B_ZXmAHn3Oi/?utm_source=ig_web_copy_link