Supporters gezocht: Final Volleybaldirect Open 2018-2019

Op zaterdag 30 maart 2019 vindt in De Westfrieslandhal de landelijke finale plaats van de Nationale Open Jeugd Kampioenschappen (NOJK) van jongens en meisjes in de categorie CMV, niveau 6. Dit zijn jongens en meisjes met de leeftijd van 10 tot 12 jaar. 

Dit is het belangrijkste jeugdtoernooi dat de Nevobo als volleybalbond organiseert. Verenigingen doen er aan mee met gelegenheidsteams die zo sterk mogelijk worden samengesteld. Na de voorrondes op regionaal niveau en de halve finale eind februari, waaraan 400 teams hebben meegedaan, is op 30 maart de landelijke finaledag.

De wedstrijdorganisatie is in handen van Volleybalvereniging Wognum in samenwerking met de volleybalverenigingen uit de regio West-Friesland.

Komt u ook kijken? 

Meer informatie vindt u op https://www.nevobo.nl/wedstrijdsport/zaalvolleybal/nojk-en-ngjk/